Inżynier Sprzedaży
  • Bochnia
Siedlce, Bochnia, Małopolskie, Polska
PGB Human Resources
22. 3. 2024

Opis stanowiska: • Utrzymywanie kontaktu z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych. • Udzielanie fachowego doradztwa dotyczącego urządzeń i rozwiązań oferowanych przez firmę, w tym technik sprężonego powietrza, próżni i pokrewnych. • Budowanie trwałych relacji z klientami. • Ciągłe monitorowanie rynku w zakresie planowanych inwestycji, ogłaszanych przetargów i innych istotnych informacji. • Aktywne uczestnictwo w szkoleniach.
Wymagania: • Praktyka na stanowisku handlowym w pokrewnych sektorach przemysłowych z dobrym zrozumieniem lokalnego rynku. • Doświadczenie jako przedstawiciel handlowy w branży technicznej. • Znajomość skutecznych technik sprzedaży i negocjacji. • Silne umiejętności komunikacyjne, zdolność do budowania i utrzymywania długofalowych relacji biznesowych. • Zaangażowanie w realizację określonych celów. • Doskonała zdolność komunikacji. • Gotowość do pracy mobilnej i posiadanie prawa jazdy kategorii B.
Oferta: • Samochód służbowy z segmentu B/C. • Praca w stabilnych godzinach od 8:00 do 16:00. • Zatrudnienie na umowę o pracę w ambitnym i zgranym zespole. • Klarowne zasady wynagradzania premiujące osiągane rezultaty. • Pełne wsparcie w procesie adaptacji. • Szkolenia techniczne dla nowych pracowników. • Stabilną i atrakcyjną pracę w renomowanej firmie branżowej. • Terminowe wypłaty wynagrodzenia. • Nowoczesny system komunikacji i oprogramowania usprawniający pracę, zwłaszcza dla pracowników mobilnych. • Telefon komórkowy z nieograniczoną liczbą rozmów. • Dofinansowanie do aktywności sportowych oraz prywatnej opieki medycznej. • Lekcje języka angielskiego (dla Ciebie i towarzyszącej osoby), a także niemieckiego i hiszpańskiego dostępne na platformie etutor.

  • Praca Siedlce
  • Specjalista ds. Sprzedaży Siedlce
  • Inżynier Siedlce
  • Inżynier oprogramowania Siedlce
  • Siedlce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570