Inzynier sprzedaży ds. chłodnictwa
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Elektronika S.A.
1. 8. 2024

Elektronika S.A. jako Spółka należąca do Danfoss Group a także wyróżniona nominacją Platinum Partner, wyłączny dystrybutor marek Mitsubishi Heavy Industries, Rhoss oraz Cubigel Huayi Group od lat z sukcesami tworzy ich wizerunek na polskim rynku. Szerokie portfolio produktów Thermofin, Modine (ECO), Alfa-Laval, Copeland, Frascold, Vecamco i wielu innych, pozwala nam sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Wnikliwe, lojalne, a także zespołowe podejście do obsługi technicznej i handlowej zapewnia szeroki dostęp do wiedzy eksperckiej, zdobywania nowych doświadczeń oraz partnerskiego wsparcia w rozwoju biznesu naszych Klientów. Magazyn centralny oraz magazyny lokalne przypisane do każdego z ośmiu oddziałów w Polsce gwarantują dostępność większości towarów na bieżąco.

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:

Do głównych zadań będzie należało poszukiwanie i budowanie trwałych relacji z instalatorami, serwisantami oraz projektantami instalacji chłodniczych. Doradztwo oraz samodzielny dobór i konfiguracja komponentów chłodniczych odpowiadających zapotrzebowaniu Klientów.

Wymagania:

  •   Wykształcenie kierunkowe techniczne - chłodniarz, automatyk, mechanik, energetyk
  •   Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży
  •   Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  •   Znajomość systemów sterowania i monitoringu instalacji chłodniczych będzie dodatkowym atutem
  •   Rzetelność w podejściu do realizacji powierzonych zadań
  •   Sprawne posługiwanie się komputerem (MS Office, AutoCad itp.)
  •   Prawo jazdy kat.B

Oferujemy

  •    Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  •    Konkurencyjne wynagrodzenie
  •    Pakiet prywatnej opieki zdrowotne
  •    Pakiety Sportowe
  •    Komfortowe biuro z dostępem do sali konferencyjnej i laboratorium pomp ciepła i klimatyzacji
  •    Samochód służbowy do użytku prywatnego
  •    Możliwość rozwoju i udziału w szkoleniach

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY W REKRUTACJI

Poniżej znajdą Państwo informacje, które w przejrzysty sposób pozwolą zapoznać się z zasadami ochrony danych osobowych w naszej firmie. Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z 27.04.2016 r. (RODO), informujemy Państwa o następujących kwestiach:

1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Elektronika S.A. z siedzibą w Gdyni (81-036), przy ul. Puckiej 5

2. Pytania dotyczące sposobu i zakresu przetwarzania Państwa danych osobowych oraz zakresu przysługujących Państwu uprawnień, prosimy kierować na adres

3. Państwa dane osobowe przetwarzamy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Ich podanie w dowolnym zakresie jest dobrowolne zatem przetwarzamy je na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Jeśli jednak złożycie Państwo swoją kandydaturę, jako potencjalny pracodawca, Administrator ma prawo dopytać o niektóre informacje konieczne dla procesu zatrudniania i wówczas będzie je przetwarzał w oparciu o art. 6 ust 1 lit. c RODO.

4. Mogą Państwo zwrócić się do nas z żądaniem dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przeniesienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, jak również wnieść sprzeciw wobec ich dalszego przetwarzania w każdym momencie.

5. Dane osobowe, które nam Państwo powierzacie, przechowywane są w bazach własnych oraz naszych dostawców usług rekrutacyjnych. Są one odpowiednio zabezpieczone tak, aby informacje nie dostały się w niepowołane ręce, ani nie zostały utracone. Dane osobowe w nich zawarte będziemy przetwarzać do momentu ustania celu przetwarzania, tj. do zakończenia rekrutacji na dane stanowisko i jeszcze do 6 miesięcy później, albo do chwili wycofania przez Państwo zgody na ich przetwarzanie. Jeśli wyrażą Państwo oddzielną zgodę na wydłużenie okresu przetwarzania do 12 miesięcy od momentu osiągnięcia celu a także na inne stanowiska niż pierwotnie aplikowane, dane będą przetwarzane adekwatnie do tych zgód.

6. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą jedynie podmioty uprawnione do ich uzyskania w związku z realizacją umowy.

7. Nie będziemy przekazywać Państwa danych osobowych do państw trzecich.

8. Pragniemy także poinformować, że w przypadku przetwarzania Państwa danych osobowych niezgodnie z Rozporządzeniem RODO, mają Państwo prawo skierować skargę do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych), z siedzibą w Warszawie (00-923) przy ul. Stawki 2.

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Katowice
  • Pracownik ds. administracji Katowice
  • Specjalista ds. reklamy Katowice
  • Specjalista ds. telekomunikacji Katowice
  • Specjalista ds. PR Katowice
  • Specjalista ds. turystyki Katowice
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Katowice
  • Specjalista ds. finansów Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648