Inżynier sprzedaży domów jednorodzinnych
  • Tulce
, Tulce, wielkopolskie, Polska
MYTKOWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
27. 5. 2024

Miejsce pracy: Komorniki (gm. Komorniki)

Twój zakres obowiązków

  • Do naszego zespołu szukamy osoby, która nie boi się wyzwań i która będzie potrafiła/ potrafi przekuć swoją wiedzę i doświadczenie zdobyte w branży budowlanej na sprzedażowy sukces. W tej roli sprawdzi się idealnie osoba, która świetnie zna się na branży budowlanej/budowie domów a do tego lubi pracować z klientem - inwestorem i doradzać mu/jej jak najlepsze rozwiązania, bazując na jego/jej oczekiwaniach. Ponadto jest ambitna, uwielbia działać w oparciu o zdefiniowane cele i motywują ją osiągane wyniki. Zapraszamy Cię do zespołu, gdzie samodzielność, rzetelność i odpowiedzialność to kluczowe wartości, ale też gdzie uśmiech i doza humoru są na porządku dziennym.
  • Twój zakres obowiązków:
  • Kompleksowa i profesjonalna obsługa inwestora w celu sprzedaży domów jednorodzinnych na terenie Wielkopolski (w tym też podpisywanie umów sprzedaży),
  • Doradztwo inwestorom najbardziej satysfakcjonujących dla nich rozwiązań popartych wiedzą z obszaru budownictwa,
  • Bieżąca obsługa i kontrola procesu sprzedaży w tym też aktualizacja danych w systemie CRM,
  • Współtworzenie wysokich standardów współpracy z inwestorami,
  • Realizacja założeń i planów sprzedażowych oraz ciągła analiza efektywności prowadzonych działań, a w ramach potrzeby inicjowanie i rekomendowanie zmian,
  • Ciągłe podnoszenie kompetencji sprzedażowych w celu jak najlepszej obsługi inwestora,
  • Dbałość o pozytywny wizerunek firmy i jak najlepsze doświadczenia inwestora,
  • Ścisła współpraca z Zespołem Kosztorysantów oraz Managerem Marketingu przy tworzeniu ofert sprzedażowych,
  • Udział w targach branżowych, dniach otwartych i innych wydarzeniach promujących firmę.

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w branży budowlanej oraz kierunkowe wykształcenie (dużym atutem będzie jeśli uczestniczyłeś/uczestniczyłaś w budowach domów jednorodzinnych),
  • Doświadczenie w sprzedaży lub przynajmniej predyspozycje sprzedażowe bardzo mile widziane (przy małym doświadczeniu w tym obszarze podzielimy się z Tobą naszą wiedzą z obszaru technik sprzedaży już podczas okresu wdrożenia),
  • Umiejętność nawiązywania stałych relacji i pracy w bezpośrednim kontakcie z inwestorem,
  • Zdolność do rozpoznawania/badania potrzeb inwestorów w celu zaproponowania Im najbardziej satysfakcjonującego rozwiązania,
  • Duża swoboda wypowiedzi i umiejętność tworzenia transparentnych i rzeczowych/merytorycznych argumentacji,
  • Wysoka kultura osobista, profesjonalizm i postawa prokliencka,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne i doradcze,
  • Biegła obsługa komputera w tym znajomość pakietu MS Office,
  • Punktualność, umiejętność zarządzania pracą własną i zaangażowanie w osiąganie jak najwyższych wyników sprzedażowych.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie rodzinnej z ponad 20 letnią tradycją, szczycimy się bardzo niskim poziomem rotacji, stawiamy na długofalową współpracę i różnorodność,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w tym gwarantowane wynagrodzenie podstawowe + wynagrodzenie prowizyjne liczone od Twoich wyników (otrzymujesz premie za każdą podpisaną umowę z inwestorem, która stanowi określony z góry % od sprzedaży),
  • Elastyczne godziny pracy - dostosowane często do spotkań z inwestorami,
  • Sprzęt niezbędny do pracy (telefon oraz laptop), występuje również możliwość skorzystania z samochodu służbowego w razie ewentualnej potrzeby wyjazdu w teren do inwestora,
  • Nowoczesne i bardzo komfortowe biuro zlokalizowane w Komornikach obok Poznania (Dom Modelowy),
  • Profesjonalne wdrożenie,
  • Dostęp do programu, w którym zarządzamy wszystkimi projektami firmy i w tym znajdziesz również CRM,
  • Dużą swobodę działania w oparciu o wzajemne zaufanie,
  • Nieustanna interakcja z zespołem. Nie jesteśmy korporacją. Jesteśmy firmą rodzinną, której bardzo zależy na dobrych relacjach wewnątrz firmy i na przyjaznej atmosferze,
  • Eventy integrujące zespół, My naprawdę lubimy spędzać ze sobą czas po pracy,
  • Możliwość wzięcia udziału w organizowanych przez firmę wydarzeniach społecznych, kulturowych i sportowych.

O nas

Kim jesteśmy:

Jesteśmy firmą rodzinną, która buduje domy energooszczędne w technologii murowanej jako generalny wykonawca dla prywatnych inwestorów. Firma istnieje już od 25 lat i działa w Poznaniu i w okolicach.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby, która bardzo dojrzale i profesjonalnie podchodzi do pracy z inwestorami, ponadto zrozumie ducha firmy i zżyje się z zespołem. Szczycimy się bardzo małą rotacją pracowników i realnym zaangażowaniem zespołu w rozwój firmy. Zazwyczaj raz rozpoczęta z nami współpraca trwa wiele lat. Z powyższego wynika, że szukamy Kandydata/Kandydatkę “na dłużej”. Jeśli lubisz często zmieniać miejsce zatrudnienia, to nie będziemy dla Ciebie dobrym wyborem. Stawiamy bardzo na stabilny, lojalny zespół, dla którego dokładamy wszelkich starań aby naprawdę czuli się dobrze w naszej firmie.

Jak będzie wyglądał proces rekrutacji - etapy rekrutacji:

1) Pierwszym etapem będzie rozmowa online z Przedstawicielem/Przedstawicielką Działu HR w celu weryfikacji i omówienia treści zawartych w Twoim CV. Już na tym etapie dowiesz się więcej o firmie i o pracy u Nas.

2) Drugi etap odbędzie się w siedzibie Naszej firmy w Komornikach, gdzie będziesz mieć okazję porozmawiać również z Właścicielem firmy. Na tym etapie zweryfikujemy Twoją wiedzę z obszaru budownictwa i zbadamy umiejętności/predyspozycje sprzedażowe. Podczas tego etapu będziesz mógł/mogła zadać Nam nurtujące Cię pytania i rozwiać ewentualne wątpliwości.

3) Informacja zwrotna - niezależnie od podjętej przez Nas decyzji otrzymasz telefon lub maila z informacją zwrotną.

Serdecznie zapraszamy do aplikacji.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez MYTKOWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w: Żabikowska 39, 62-052 Komorniki (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: kariera@mytkowski.pl.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

97 510
17 064