Inżynier Sprzedaży
  • Lubań
Lubań, Lubań, Województwo dolnośląskie, Polska
Automatec
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Automatec Sp. z o.o.

Od 2000 roku projektujemy i budujemy aplikacje wykorzystujące roboty przemysłowe, zgrzewarki ultradźwiękowe, urządzenia drukujące, etykietujące i systemy wizyjne. Zatrudniamy 50 osób, współpracujemy z najlepszymi w branży. Nasi partnerzy to między innymi – Mitsubishi Electric, Fanuc, Siemens, Cognex. Nasze maszyny spełniają wymagania polskich i europejskich norm i dyrektyw. Jeśli macie Państwo pomysł na produkt lub proces, ale nie wiecie jak go zrealizować, jesteśmy odpowiednim partnerem do współpracy.

Miejsce pracy: Lubań

Zadania:

  • Stosowanie się do norm, standardów oraz procedur Zintegrowanego Systemu Zarządzania obowiązujących w Automatec Sp. z o.o.
  • Przestrzeganie przepisów BHP i Ppoż, wymagań jakościowych i środowiskowych oraz obowiązujących regulacji wewnętrznych (m.in. regulaminu pracy).
  • Doradztwo techniczne i koncepcyjne dla klientów w obszarze oferowanej technologii i komponentów
  • Pozyskiwanie nowych klientów, projektów inwestycyjnych oraz współpraca z obecnymi klientami firmy
  • Planowanie i odbywanie wizyt handlowych na terenie całej Polski
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami firmy
  • Odpowiedzialność za cały proces sprzedaży oraz realizacja indywidualnego budżetu sprzedaży
  • Koordynowanie projektów oraz bieżące wprowadzanie wymaganych danych do wewnętrznego systemu sprzedażowego
  • Rozwój oferowanych możliwości biznesowych – współtworzenie strategii sprzedażowej firmy
  • Prowadzenie technicznych i sprzedażowych prezentacji oraz aktywne uczestnictwo i organizacja targów, konferencji, seminariów, webinariów oraz warsztatów
  • Promowanie wizerunku firmy oraz oferowanych produktów zgodnie z przyjętą strategią firmy
  • Aktywne uczestnictwo w działaniach przetargowych (przygotowywanie kompletnych ofert w zakresie prac technicznych)
  • Dobieranie właściwych technologii na potrzeby realizacji zadań, zespołów wykonawczych prac i stosowanych rozwiązań
  • Analiza zapytań ofertowych oraz dokumentacji technicznej (URS) lub jej pozyskiwanie
  • Udział w planowaniu i nadzorowaniu wykonywania prac kosztorysowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (budowa maszyn, automatyka i robotyka, elektrotechnika lub pokrewne)
  • Minimum trzy lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w obszarze wsparcia lub sprzedaży technologii, produktów technicznych etc.
  • Wiedza techniczna z obszaru automatyki przemysłowej, elektrotechniki 
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie potrzebna w codziennych kontaktach z klientami (min. B2), również podstawy języka technicznego
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych 
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i znajomość podstaw obsługi programów CAD
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne, negocjacyjne, komunikacyjne i organizacyjne
  • Silna orientacja na osiąganie wyznaczonych celów biznesowych 
  • Znajomość rynku w obszarze automatyki przemysłowej 
  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne 
  • Umiejętność efektywnego planowania i organizacji pracy oraz ustalania priorytetów
  • Umiejętność pracy z programami Ms Office i CRM/ERP 
  • Chęć do pracy w stabilnej firmie i zainteresowanie długoletnią współpracą

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się fabryce
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość skorzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Ubezpieczenie na życie i Pracowniczy Program Kapitałowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Prywatna opieka medyczna (Medicover)

Benefity:

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • preferencyjne pożyczki
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne

  • Praca Lubań
  • Inżynier Lubań
  • Lubań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678