Inżynier Sprzedaży B2B (hurtownie) - Odnawialne Źródła Energii
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
LEDVANCE Sp. z o.o
9. 5. 2024

Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż rozwijanie sprzedaży produktów PV (panele, inwertery, magazyny energii), EV (stacje ładowania AC i DC), mikroinwertery przez hurtownie elektrotechniczne oraz innych kilentów B2B
  • Pozyskiwanie projektów OZE (instalacji fotowoltaicznych i stacji ładowania samochodów elektrycznych lub integracji w/w systemów)
  • Planowanie działań handlowych, prowadzenie spotkań oraz negocjacji handlowych
  • Analiza potrzeb klienta, przeprowadzanie audytów, doradztwo techniczne;
  • Aktywne pozyskiwanie partnerów instalacyjnych i hurtowych
  • Przygotowywanie ofert, prowadzenie negocjacji handlowych;
  • Rozwijanie i utrzymywanie profesjonalnych relacji biznesowych;
  • Budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z dotychczasowymi klientami oraz badanie rynku i pozyskiwanie nowych rynków zbytu
  • Tworzenie i współrealizacja polityki marketingowej
  • Tworzenie raportów, sprawozdań i analiz
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Praca z klientami w południowej części Polski

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B produktów OZE - warunek konieczny
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji, rozmów handlowych i negocjacji
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Czynne prawo jazdy kat. B (warunek niezbędny)
  • Znajomość zagadnień i rozwiązań w zakresie instalacji fotowoltaicznych, stacji ładowania samochodów elektrycznych oraz mikroinstalcji
  • Umiejętność nawiązywania i rozwijania relacji biznesowych,
  • Język angielski na poziomie pozwalającym na komunikację w obszarze biznesowym i technicznym,
  • Gotowość do podróży służbowych na terenie Polski

To oferujemy

  • potrzebne narzędzia pracy, pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport,)
  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o bardzo stabilnej pozycji rynkowej
  • dobrą atmosferę i sympatyczny, profesjonalny zespół

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna

LEDVANCE to firma globalna, światowy lider w dziedzinie innowacyjnych produktów i rozwiązań oświetleniowych. Firma została wyodrębniona z klasycznego biznesu oświetleniowego spółki OSRAM i łączy tradycyjne oświetlenie ogólne z nowoczesną, przyszłościową technologią.

Oświetlenie LED to nasza podstawowej działalność w sektorze oświetlenia oraz rosnącego znaczenia produktów opartych na technologii LED,

Mamy bardzo stabilne, wieloletnie relacje z klientami i potężną sieć dystrybucyjną z doskonałym dostępem do rynku na całym świecie.

W dynamicznym otoczeniu rynkowym jesteśmy solidnym i odpowiedzialnym partnerem zapewniającym jakość zakorzenioną w ponad stuletnim doświadczeniu. Odwiedź także naszą stronę www.ledvance.pl

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Inżynier Wrocław
  • Inżynier oprogramowania Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246