Inżynier Sprzedaży Agregatów Kogeneracyjnych
  • Izabelin-dziekanówek
mazowieckie, Izabelin-dziekanówek, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
19. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Oczekujemy

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowana specjalizacja: mechanika i budowa maszyn, energetyka),
  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • znajomość programu Autocad oraz umiejętność czytania schematów (ciepło, energia elektryczna) będzie dodatkowym atutem
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów zawodowych i współpracy w zespole,
  • komunikatywność,
  • chęci podejmowania nowych wyzwań,
  • prawo jazdy kat. B.
  • zdolność planowania i organizowania pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Premię roczną wypłacaną przed zakończeniem roku kalendarzowego,
  • Samochód służbowy również do celów prywatnych
  • Bogaty pakiet socjalny – opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do urlopu, fundusz oszczędnościowy, kartę MultiSport, karta lunchowa,
  • Szkolenia branżowe, możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w przyjaznym zespole ekspertów w swojej dziedzinie.

Zadania

  • aktywne poszukiwanie Klientów, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów,
  • sprzedaż układów kogeneracyjnych opartych o silniki Caterpillar,
  • analiza potrzeb Klientów i uzgadnianie optymalnych rozwiązań z Działem Technicznym,
  • analiza dokumentacji projektowej i przetargowej dla układów kogeneracyjnych,
  • przygotowywanie ofert handlowych i przetargowych, wycen oraz analiz technicznych,
  • realizacja planów sprzedażowych.

  • Praca mazowieckie
  • Inżynier Wysokie Mazowieckie
  • Inżynier mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 863
    20 748