Inżynier sprzedaży
  • Gliwice
inżynier sprzedaży
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
3. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Ukończyłeś studia techniczne?

Posiadasz doświadczenie zawodowe w branży spawalniczej lub mechanicznej?

Dobrze komunikujesz się w j. angielskim i lubisz kontakt z klientem?

Jeśli tak, to koniecznie zapoznaj się z poniższą ofertą i aplikuj na poniższe ogłoszenie :) Może to właśnie Ciebie szukamy!

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego (preferowana specjalność spawalnictwo, alternatywne kierunki: mechanika i budowa maszyn, materiałoznawstwo, automatyka i robotyka, hutnictwo, energetyka)
  • doświadczenia zawodowego w obszarze: handel w branży spawalniczej lub pokrewnej (przemysł, obróbka cieplna, elektrownie, energetyka)
  • dobrej znajomości j. angielskiego
  • komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole
  • prawa jazdy kategorii B oraz gotowości do pracy na terenie województw: śląskiego, opolskiego, łódzkiego
  • gotowości do uczestnictwa w kilkutygodniowym szkoleniu w Gliwicach

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz możliwość uzyskania premii
  • narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy)
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenia wdrożeniowe, produktowe
  • stabilną pracę u lidera w swojej branży

Zadania

  • współpraca techniczno-handlowa z powierzonymi i pozyskanymi klientami
  • wdrażanie rozwiązań oraz technologii napraw i regeneracji w oparciu o materiały i usługi spawalnicze
  • pozyskiwanie nowych klientów i rozwijanie sprzedaży w dedykowanych obszarach przemysłu (narzędziownie, działu utrzymania ruchu) i na powierzonym terenie (województwa: śląskie, opolskie, łódzkie)
  • realizacja planów sprzedaży
  • raportowanie sprzedaży oraz kalendarza spotkań bezpośredniemu przełożonemu

  • Praca Gliwice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gliwice
  • Inżynier Gliwice
  • Inżynier oprogramowania Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448