Inżynier Sprzedaży
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Elhurt Sp. z o.o.
22. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo techniczne klientom, z przydzielonego rejonu: nawiązywanie i rozwijanie współpracy z działami konstrukcyjnymi naszych klientów
  • Analiza zapotrzebowania klientów na poszczególne grupy produktowe
  • Przygotowywanie materiałów techniczno-informacyjnych
  • Wsparcie dla Działu Handlowego: pomoc w przygotowaniu ofert dla klientów od strony technicznej, udzielanie wyjaśnień i odpowiedzi na ewentualne wątpliwości dotyczące aspektów technicznych
  • Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń i prezentacji zewnętrznych dla klientów o oferowanych produktach

Nasze wymagania

  • Wykształcenie z zakresu elektroniki lub robotyki i automatyki lub informatyki bądź innego pokrewnego kierunku technicznego
  • Pasji do elektroniki i zamiłowania do śledzenia trendów na rynku
  • Łatwości nawiązywania relacji i kontaktów biznesowych
  • Gotowości do wyjazdów służbowych - jedna z przydzielonych części Polski (po okresie wdrożenia, w zależności od realizacji planu: podróżne służbowe 50%, praca biurowa 50%)
  • Doświadczenie w doradztwie technicznym i/lub handlowym B2B

To oferujemy

  • Sprawiedliwy system wynagrodzeń oparty o wynagrodzenie zasadnicze i premie uzależnione od wyników
  • Niekorporacyjna atmosfera panująca w zgranym zespole
  • Szczegółowe wdrożenie w zakres obowiązków, grupy produktowe, funkcjonowanie firmy i działu
  • Możliwość uelastycznienia godzin pracy

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Inżynier Gdańsk
  • Inżynier Pruszcz Gdański
  • Inżynier Nowy Dwór Gdański
  • Inżynier Starogard Gdański
  • Inżynier gdański
  • Inżynier oprogramowania Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584