Inżynier sprzedaży
  • Poznań
inżynier sprzedaży
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
21. 8. 2024

Jeśli interesuje Cię praca z klientem biznesowym, nie boisz się tematów technicznych i chciałbyś się rozwijać w firmie produkcyjnej w zespole techniczno-sprzedażowym aplikuj!

Z naszym klientem rozwiniesz skrzydła - poszukujemy ambitnych kandydatów, którzy będą wspierać dział inżynieryjny w opiece nad kluczowymi i potencjalnymi klientami.

Oczekujemy

  • mile widziane wykształcenie wyższe techniczne (Politechnika)
  • bardzo dobra znajomość j.angielskiego
  • gotowość do odbywania zagranicznych podróży służbowych (1-2 miesiące w roku)
  • chęć do rozwoju, otwartość i inicjatywa
  • zapał do tematów inżynieryjno/technicznych i wykorzystanie ich w codziennej pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne i długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna)
  • możliwość rozwoju wewnątrz struktur firmy
  • pracę w firmie o profilu produkcyjnym działającej na całym świecie
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • niezbędne szkolenia wewnętrzne, przygotowanie do objęcia roli

Zadania

  • koordynacja rozmów z klientami w zakresie wymogów technicznych, opracowanie rozwiązań
  • kontakt z klientami zagranicznymi - odbywanie podróży służbowych w Europie, Azji i USA
  • opracowywanie rozwiązań, ofertowanie i wsparcie techniczne
  • budowanie relacji biznesowych z wykorzystaniem umiejętności technicznych

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Inżynier Poznań
  • Inżynier oprogramowania Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584