Inżynier Spawalnik (u Głównego Spawalnika) - do przyuczenia
  • Katowice
Katowice, Katowice, Silesian Voivodeship, Polska
Jww Invest S. A.
14. 7. 2024

JWW Invest S.A. z siedzibą w Katowicach jest firmą, której głównym profilem działalności są usługi prowadzone na rynku energetyki zawodowej i przemysłowej oraz na rynku konstrukcji stalowych i rurociągów.JWW Invest S.A. posiada wdrożony system zarządzania jakością ISO 9001:2008, certyfikowany przez TUV CERT oraz uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego w zakresie: modernizacji, montażu, napraw kotłów parowych, wodnych, stałych zbiorników ciśnieniowych, rurociągów przemysłowych, zbiorników bezciśnieniowych i zbiorników niskociśnieniowych do materiałów trujących lub żrących. Miejsce pracy: Siedziba Pracodawcy

Obowiązki:

  • opracowywanie dokumentacji spawalniczej (WPS/WPQR) oraz udział przy próbach spawalniczych,
  • opracowywanie Kart Obróbki Cieplnej,
  • opracowywanie Instrukcji jakościowo- spawalniczych,
  • przygotowywanie i realizacja egzaminów spawaczy,
  • współpraca z Laboratorium NDT w zakresie badań,
  • współpraca z jednostkami notyfikowanymi i inspekcyjnymi,
  • współpraca oraz wsparcie realizowanych kontraktów (Budowy) w zakresie dokumentacji jakościowej,
  • sporadyczne delegacje na Budowy krajowe i zagraniczne w celu uzgodnień jakościowych/ spotkań jakościowych/ kontroli inspekcyjnej lub zastępstwa,
  • kontrole inspekcyjne/jakościowe u podwykonawców,
  • inne działania wynikające z zakresu spawalnictwa.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • uprawnienia IWE,
  • znajomości norm oraz specyfikacji związanych ze spawalnictwem,
  • znajomość zagadnień związanych z metodami spawania,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • mile widziane doświadczenie w branży energetycznej,
  • dokładność, samodzielność,
  • wysoka motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia,
  • interesujące zadania umożliwiające zdobycie oraz rozwijanie doświadczenia zawodowego,
  • pracę w dynamicznym wspierającym się zespole specjalistów,
  • benefity pozapłacowe (możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego, ubezpieczenia na życie i dofinansowanie do karty sportowej),
  • niezbędne narzędzia pracy.

  • Praca Katowice
  • Inżynier Katowice
  • Inżynier oprogramowania Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584