Inżynier spawalnik
  • Jelcz-Laskowice
Jelcz-Laskowice, Jelcz-Laskowice, dolnośląskie, Polska
Instytut Mechaniki Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie i kwalifikowanie technologii spawalniczych,
  • Nadzór nad pracami spawalniczymi,
  • Opracowywanie dokumentacji technologii spawania,
  • Badania wizualne spoin,
  • Rozwiązywanie problemów związanych z spawalnictwem na linii produkcyjnej,
  • Nadzór nad przestrzeganiem technologii spawania.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu spawalnictwa lub w trakcie studiów,
  • Znajomość norm oraz specyfikacji związanych ze spawalnictwem,
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z metodami spawania,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracy zespołowej,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Zaangażowanie i inicjatywa w działaniu.

To oferujemy

  • Oferujemy pracę w renomowanej firmie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tylko i wyłącznie bezpośrednio w firmie, wysokie wynagrodzenie zgodne z posiadanymi umiejętnościami i uprawnieniami. Warunkiem przyjęcia jest pozytywna ocena wstępna. Możliwość szkolenia i awansu zawodowego.
  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę na pełen etat)

  • Praca Jelcz-Laskowice
  • Inżynier Jelcz-Laskowice
  • Jelcz-Laskowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448