INŻYNIER SPAWALNICTWA
  • Wykroty
, Wykroty, dolnośląskie, Polska
WEBER-HYDRAULIKA Sp. z o.o.
7. 9. 2024

W WEBER-HYDRAULIK od ponad 80 lat wytwarzamy światowej klasy siłowniki hydrauliczne, które na całym świecie są montowane w ciężarówkach Mercedes Daimler, MAN, Ford, SCANIA, wózkach widłowych takich producentów jak Jungheinrich oraz Linde, a także w kombajnach marki Class, maszynach rolniczych John Deere, Kubota, Horsch, SDF czy AGCO. Nasze siłowniki można znaleźć w osiach skrętnych firmy Kassler i Dana. Żurawie budowlane Liebherr nie mogłyby podnosić ciężarów bez naszych produktów hydraulicznych.

Obowiązki

  • Zapewnienie pełnego utrzymania standardów procesów produkcyjnych obszaru spawalniczego
  • Tworzenie i wdrażanie technologii spawania: opracowywanie dokumentacji technologii spawania, normowanie czasu spawania, prowadzenie bieżącej kontroli spawalniczej, weryfikowanie wdrożonych działań korygujących
  • Opracowywanie dokumentacji WPS
  • Współpraca z działami produkcyjnymi oraz kontroli jakości
  • Tworzenie instrukcji przeprowadzania pomiarów oraz dobór narzędzi pomiarowych
  • Badania wizualne spoin
  • Prowadzenie nadzoru spawalniczego według PN-EN ISO 14731
  • Wykonywanie swoich obowiązków zgodnie z obowiązującymi w zakładzie dokumentami tj. IATF 16949, ISO 9001, ISO 14001, ISO 3834-2
  • Przygotowywanie materiału od produkcji wg dokumentacji

Wymagania

  • Kierunkowe wykształcenie wyższe/techniczne
  • Doświadczenie na stanowisku Inżyniera/Technika Spawalnictwa poparte praktycznymi umiejętnościami spawania i aktualnymi uprawnieniami dot. spawania metodą MAG 135
  • Posiadanie certyfikatu kompetencji do wykonywania badań wizualnych VT 1 oraz VT 2
  • Wiedza z zakresu usprawniania procesów
  • Umiejętność pracy w programie SAP
  • Wysoki poziom komunikatywności i budowania długotrwałych relacji ze współpracownikami

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Współpracę z doświadczonym i ambitnym zespołem
  • Dodatek do dojazdów do pracy
  • Bezpłatne szkolenia językowe - język angielski, niemiecki
  • Dofinansowanie do wypoczynku wakacyjnego
  • Prywatną opiekę medyczną LUX MED
  • Dofinansowanie do karty Medicover Sport
  • Grupowe ubezpieczenie na życie

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

111 387
20 584