Inżynier Serwisu - Praca w Branży Stoczniowej
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
12. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, renomowanej firmy z branży stoczniowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Serwisu

Zakres obowiązków:

  • naprawa i usuwanie awarii na dźwigach oraz statkach
  • nadzór nad pracami dokowymi i urządzeniami
  • zarządzanie zespołem
  • tworzenie raportów serwisowych
  • inspekcja urządzeń RORO i pokryw lukowych
  • wykonywanie prac mechanicznych

Wymagania:

  • znajomość zagadnień z zakresu elektryki, hydrauliki i mechaniki
  • doświadczenie w przemyśle stoczniowym oraz na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • prawo jazdy kat. B
  • aktualne uprawnienia SEP
  • gotowość do wyjazdów służbowych (50% czasu pracy)

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie z premią
  • zatrudnienie na polskiej umowie o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • udział w projektach międzynarodowych
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna Medicover, system kafeteryjny Worksmile, karta Multisport, ubezpieczenie

GI Group Poland is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

  • Praca Gdynia
  • Inżynier Gdynia
  • Inżynier oprogramowania Gdynia
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Gdynia
  • Doradca podatkowy w Polsce Gdynia
  • Pracownicy uczelni w Polsce Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 077
    18 849