Inżynier Serwisu - Łaziska Górne
  • Łaziska Górne
Łaziska Górne, Łaziska Górne, Silesian Voivodeship, Polska
PONAR Wadowice S.A.
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • planowanie, organizacja i koordynacja prac podległego zespołu
  • nadzór oraz sprawdzanie zleceń pod względem materiałowym
  • rozliczanie wykonanych prac serwisowych oraz przygotowywanie raportów dotyczących wykonanych zleceń
  • kontakt z klientem w zakresie prowadzonych prac
  • stały kontakt oraz współpraca z podwykonawcami
  • częste podróże służbowe związane z realizacją strategicznych zleceń

WYMAGANIA:
  • preferowane wykształcenie techniczne (mile widziany posiadany stopień inżynierski)
  • chęć do zdobywania wiedzy i kształcenia się
  • zdolność analitycznego myślenia
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • znajomość języka angielskiego (mile widziana)
  • znajomość obsługi komputera i pakietu Office
  • dyspozycyjność

OFERUJEMY:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ciekawą pracę w nowoczesnej firmie inżynierskiej
  • stabilne zatrudnienie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • prace na nowoczesnym parku maszynowym
  • możliwość doszkalania i ponoszenia kwalifikacji zawodowych
  • szkolenia branżowe
  • dofinansowanie do pakietów sportowych Medicover Sport

  • Praca Łaziska Górne
  • Inżynier Łaziska Górne
  • Łaziska Górne - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045