Inżynier Serwisu i Sprzedaży Sprzętu Laboratoryjnego
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Conbest Sp. z o.o.
15. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wsparcie techniczne Klientów w zakresie obsługi i napraw urządzeń laboratoryjnych
  • Diagnostyka i podstawowy serwis urządzeń
  • Koordynacja działań z serwisem producenta
  • Prowadzenie instalacji i uruchomień sprzętu laboratoryjnego
  • Przygotowanie ofert handlowych

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe: chemia, fizyka medyczna lub pokrewne
  • Dobra orientacja w sprzęcie pomiarowym i laboratoryjnym (laboratoria chemiczne) poparta doświadczeniem
  • Umiejętność diagnostyki i praktycznego rozwiązywania problemów technicznych
  • Znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / pełny etat
  • Ciekawą, różnorodną pracę w stabilnej firmie
  • Szkolenia produktowe
  • Kursy językowe
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Inżynier Kraków
  • Inżynier oprogramowania Kraków
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Kraków
  • Specjalista ds. kadr i płac Kraków
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Kraków
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Kraków
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Kraków
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    94 194
    16 894