Inżynier Serwisu
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
ALFA LAVAL POLSKA sp. z o.o.
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Instalacja i uruchomienie urządzeń Alfa Laval u klientów, zapewnienie prawidłowego funkcjonowania systemów
  • Konserwacja i naprawy wirówek pionowych lub dekanterów
  • Wykonywanie rutynowych czynności konserwacyjnych i napraw urządzeń Alfa Laval
  • Diagnozowanie i skuteczne rozwiązywanie problemów technicznych
  • Zapewnianie wsparcia technicznego klientom
  • Prowadzenie dokładnej dokumentacji wizyt serwisowych

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie techniczne (mechanika, elektrotechnika, automatyka, budowa maszyn, inżynieria środowiska) lub podobne
  • Minimum 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w terenie, najlepiej w sektorze przemysłowym
  • Praktyczna znajomość automatyki przemysłowej
  • Doświadczenie w pracy z PLC będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych podróży służbowych na terenie Polski
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

OFERUJEMY:
  • Zdobędziesz doświadczenie w szwedzkim koncernie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Będziesz mieć okazję pracować z najlepszymi specjalistami
  • Będziesz pracować w bezpiecznym otoczeniu i mieć dostęp do najwyższej jakości narzędzi pracy
  • Dołączysz do zespołu, który ceni sobie atmosferę pracy - koledzy chętnie pomogą Ci w każdej sytuacji
  • Znajdziesz stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z atrakcyjnym pakietem socjalnym.

  • Praca Łódź
  • Inżynier Łódź
  • Inżynier oprogramowania Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251