Inżynier Serwisu
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
SOFLAB TECHNOLOGY
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

INŻYNIER SERWISU

Dla naszego klienta, jednego z czołowych producentów i dystrybutorów urządzeń elektrycznych, specjalizującego się w wydajności energetycznej niskiego napięcia poszukujemy osoby na stanowisko Inżynier Serwisu.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w serwisie i instalacjach systemów zasilania,
  • Umiejętność organizowania i nadzorowania pracy podwykonawców,
  • Wykształcenie wyższe: Elektrotechnik lub Elektronik, ewentualnie średnie: Technikum o profilu elektrotechnika lub elektronika),
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Uprawnienia elektryczne SEP E i D min. do 1kV.

ZADANIA:

  • Wykonywanie wyjazdowych prac serwisowych u Klienta,
  • Przeglądy okresowe, diagnostyka awarii i naprawy zasilaczy UPS oraz innych produktów,
  • Instalacja i montaż zasilaczy oraz baterii akumulatorów,
  • Wymiana akumulatorów i przeprowadzanie kontrolnych testów rozładowania,
  • Uruchomienia nowych instalacji systemów UPS oraz innych produktów.

CO OFERUJEMY:

  • Rozwój kariery zawodowej w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Szkolenia zagraniczne, podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Samochód służbowy na wyłączność (Volkswagen Touran)

  • Praca Warszawa
  • Inżynier Warszawa
  • Inżynier oprogramowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584