Inżynier serwisu
  • Tychy
Tychy, Tychy, Śląskie, Polska
Dział montażu
12. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Tworzenie dokumentacji przed- i po- serwisowej
  • Planowanie przebiegu operacji serwisowych
  • Tworzenie oraz nadzór nad harmonogramem prac
  • Kontakt z klientami i kontrahentami w celu planowania i wykonania zadań serwisowych
  • Planowanie i organizacja niezbędnych szkoleń dla serwisantów

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość środowiska CAD
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość języka angielskiego - znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem
  • Gotowość do wyjazdów służbowych krajowych oraz zagranicznych (około 10%-30% czasu pracy)
  • Mile widziana podstawowa wiedza techniczna z dziedziny maszynoznawstwa lub procesów technologicznych przemysłu napojowego, browarniczego, mleczarskiego
  • Samodzielność, odpowiedzialność za powierzone zadania, inicjatywa w rozwiązywaniu problemów

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie: stawka zasadnicza plus miesięczna premia
  • Nagroda jubileuszowa co 5 lat stażu pracy
  • Pełny etat z elastycznym czasem pracy – rozpoczęcie pracy w godzinach 06:00-09:00
  • Praca hybrydowa – Home Office 2 dni w tygodniu – po okresie próbnym
  • W ramach wyjazdów służbowych zapewnienie floty samochodowej, zakwaterowania oraz diet zgodnie z Rozporządzeniem
  • Szkolenia i stałe wsparcie w okresie wdrażania pracownika
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności i rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Możliwość zarządzania projektami technicznymi realizowanymi na całym świece.
  • Swobodę w zakresie stosowanej metodyki projektu.
  • Możliwość zdobycia wiedzy i bezcennego doświadczenia od starszych kolegów z zespołu.​

Benefity:

  • Premia roczna
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Wyprawka dla nowonarodzonego dziecka
  • Program rekomendacji pracowników
  • Karta Multisport
  • Dostęp do kafeterii MyBenefit
  • Dostęp do platformy Multilife - zdrowie, odżywianie, psychologia i rozwój
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Elastyczny czas pracy
  • Liczne firmowe wydarzenia integracyjne
  • Kursy językowe online
  • Paczki świąteczne
  • Kawa

  • Praca Tychy
  • Inżynier Tychy
  • Inżynier oprogramowania Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183