Inżynier serwisu
  • mazowieckie
mazowieckie, mazowieckie, mazowieckie, Polska
Hays Poland
30. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

mazowieckie
NR REF.: 1188219

Naszym Klientem jest międzynarodowy producent i dostawca wysokiej jakości rozwiązań poprawiających bezpieczeństwo swoich klientów. Na całym świecie oferuje ona najnowocześniejszy sprzęt służący etykietowaniu.
W związku z rozwojem Działu Technicznego, poszukujemy Specjalisty ds. serwisu na terenie Warszawy i okolic. Zadaniem Specjalisty jest kompleksowa naprawa, serwis i instalacja sprzętu i systemu u Klientów.
Poszukujemy Kandydatów i Kandydatek, którzy:

  • Posiadają min. roczne doświadczenie zawodowe w serwisie urządzeń komputerowych i drukarek,
  • Posiadają wiedzę, umiejętności techniczne i manualne,
  • Szybko przyswajają wiedzę techniczną,
  • Są komunikatywne,
  • Komunikują się w j. angielskim min. na poziomie B2,

W zamian firma oferuje stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Na zatrudnionych czeka interesujące wynagrodzenie wraz z bonusem finansowym oraz pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna oraz dofinansowanie do paczek na święta. Do dyspozycji jest auto służbowe.

  • Praca mazowieckie
  • Inżynier Wysokie Mazowieckie
  • Inżynier mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567