Inżynier Robotyki
  • Poznań
Poznań, Poznań, Województwo wielkopolskie, Polska
EBZ AUTOMATION - ENGINEERING
7. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie robotów KUKA, FANUC, ABB oraz integracja powiązanych systemów w środowisku produkcyjnym,
  • Konfiguracja, uruchomienie i testowanie dostarczonych rozwiązań,
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu mechanicznym, technologicznym – mile widziana: Automatyka i Robotyka lub Mechatronika,
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu min. komunikatywnym,
  •  Gotowość do częstych wyjazdów służbowych w pełni zorganizowanych przez Pracodawcę (praca w delegacjach: Europa, USA - ok. 60% w roku).

Mile widziane

  • Znajomość obsługi robotów przemysłowych w branży automotive.

To oferujemy

  •  Interesująca praca pełna wyzwań, zarówno w biurze, jak i w siedzibach największych producentów samochodowych na świecie,
  •  Udział w tworzeniu samochodów z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych,
  • Narzędzia niezbędne do realizacji wyznaczonych celów, organizacja podróży służbowych oraz pokrycie kosztów delegacji, diety,
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę w pełnym wymiarze),
  • Dofinansowanie do Karty Multisport i prywatnej opieki medycznej.

  • Praca Poznań
  • Inżynier Poznań
  • Inżynier oprogramowania Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238