Inżynier robót sanitarnych
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, śląskie, Polska
K.O.B Kobnext Sp. z o.o.
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Dołącz do grona naszych pracowników !

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą o mocnej pozycji na konkurencyjnym rynku usług

budowlanych. Przedmiotem działalności firmy jest świadczenie usług budowlano-montażowych związanych z kompleksową budową obiektów mieszkaniowych, użyteczności publicznej, przemysłowych i specjalistycznych, a także modernizacją, rozbudową i adaptacją istniejących budynków oraz wykonywanie prac remontowych w zakresie budownictwa wg najnowszych technologii w kraju i za granicą. Obecnie zatrudniamy około 350 pracowników w tym doświadczoną kadrę techniczno-inżynierską.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad pracownikami oraz współpraca z podwykonawcami,
  • Wspieranie kierownika robót,
  • Monitorowanie terminów, kosztów i jakości prac,
  • Kontrola dostaw materiałów na budowę w zakresie terminowości, ilości i jakości,
  • Przygotowywanie dokumentacji budowy i powykonawczej.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość języka angielskiego – mile widziana,
  • Uprawnienia sanitarne – mile widziane,
  • Znajomość programu Norma Pro/ Norma Expert – mile widziane
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość dokumentacji budowy w zakresie umów i dokumentacji projektowej,
  • Dobra organizacja czasu i pracy,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń,
  • Ciekawą pracę w stabilnej firmie,
  • Pracę przy interesujących projektach,
  • Niezbędne narzędzia pracy: auto służbowe, telefon, notebook.

  • Praca Częstochowa
  • Technik urządzeń sanitarnych Częstochowa
  • Inżynier Częstochowa
  • Inżynier oprogramowania Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851