Inżynier Robót Sanitarnych - budownictwo kubaturowe
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Mota-Engil Central Europe
7. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Codzienna kontrola jakości i terminowości wykonywanych na budowie prac,
  • Zarządzanie zespołem podwykonawców,
  • Koordynacja projektową i prawidłowy obieg dokumentacji,
  • Wyszukiwanie dostawców i podwykonawców na dany zakres robót,
  • Wysyłanie zapytań ofertowych do dostawców i podwykonawców i wstępną analizę otrzymanych ofert,
  • Przygotowanie zestawień rozliczeń i analiz,
  • Nadzór nad tworzeniem dokumentacji budowy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu sanitarnym,
  • Roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Znajomość programów Norma oraz AutoCad mile widziana,
  • Dobra znajomość j. angielskiego,
  • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy,

To oferujemy

  • Pracę w dużej, międzynarodowej firmie gwarantującej wysokie standardy pracy,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach,
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kompetencji wśród najlepszych specjalistów z branży,
  • Pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, grupowe ubezpieczenie na życie),
  • Zajęcia z j. angielskiego

  • Praca Gdańsk
  • Technik budownictwa Gdańsk
  • Technik urządzeń sanitarnych Gdańsk
  • Inżynier gdański
  • Inżynier Gdańsk
  • Inżynier Pruszcz Gdański
  • Inżynier Nowy Dwór Gdański
  • Inżynier Starogard Gdański
  • Inżynier oprogramowania Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080