Inżynier robót elektrycznych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Arcus Technologie Sp. z o.o.
31. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad pracami elektrycznymi,
  • współpraca z podległym zespołem, koordynatorem, kierownikami oraz inwestorem,
  • raportowanie realizacji harmonogramu i jakości prac,
  • dbałość o terminowość i jakość robót,
  • umiejętność czytania dokumentacji, przedmiarowanie robót, sporządzanie zestawień materiałowych,
  • analiza i optymalizacja rozwiązań projektowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe - elektryczne lub w trakcie studiów (ostatni rok),
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji, rozwiązywania problemów i pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy własnej i umiejętność zarządzanie czasem pracy podległych pracowników,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • znajomość środowiska MS Office, w szczególności MS Excel, MS Word oraz znajomość AutoCad
  • doświadczenie mile widziane

To oferujemy

  • umowa o pracę,
  • możliwość realizacji ciekawych projektów na terenie Warszawy i okolic,
  • rozwój i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • pracę w ambitnym i pomocnym zespole,
  • niezbędne narzędzia do pracy,

  • Praca Warszawa
  • Inżynier Warszawa
  • Inżynier oprogramowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567