Inżynier robót elektrycznych
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, śląskie, Polska
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH "GROTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
23. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola i koordynacja robót budowlanych z zakresu instalacji elektrycznych i teletechnicznych
  • Analiza i weryfikacja dokumentacji technicznej oraz przedmiarów budowlanych
  • Sporządzanie dokumentacji wykonawczej i powykonawczej
  • Aktywna współpraca z Kierownikiem realizującym inwestycję
  • Nadzór nad usuwaniem usterek w trakcie odbioru

Nasze wymagania

  • Znajomość branży elektrycznej, elektrotechnicznej
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność czytania elektrycznej dokumentacji technicznej
  • Dobra znajomość Pakietu MS Office (w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel)
  • Odpowiedzialność, dokładność, i zaangażowanie w realizacje zadań
  • Podstawowa znajomość środowiska Auto Cad
  • Dodatkowy atut: SEP E i D pomiarowe

To oferujemy

  • umowa o pracę
  • narzędzia pracy adekwatne do zajmowanego stanowiska
  • pracę w stabilnej firmie
  • dodatkowe szkolenia
  • możliwość odbycia praktyki wymaganej do uzyskania uprawnień budowlanych
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • pakiet opieki medycznej dla pracowników

  • Praca Zabrze
  • Inżynier Zabrze
  • Inżynier oprogramowania Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544