Inżynier robót drogowych (m/k)
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Trenkwalder
7. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • prowadzenie robót na budowie - praca w terenie,
  • przygotowywanie przedmiarów robót,
  • przygotowanie zapytań ofertowych dla podwykonawców,
  • sprawdzanie zgodności zakresu rzeczowo-materiałowego ujętego w dokumentacji z zakresem kontraktowym,
  • bieżąca współpraca z Kierownikiem budowy,
  • dbałość o terminowe wykonanie prac,
  • odpowiedzialność za zamówienia materiałów i narzędzi,
  • kontakt z kontrahentami w celu koordynacji zamówień i zleceń,
  • dbanie o bezpieczeństwo na budowie.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe budowlane (m.in. ogólnobudowlane, drogowe, mostowe),
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • prawo jazdy kat. B,
  • bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • gotowość do pracy w delegacji,
  • sumienność, dokładność i punktualność w realizacji obowiązków służbowych.

Oferta:
  • praca od poniedziałku do piątku,
  • umowa o pracę bezpośrednio w firmie naszego Klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • rozwój kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia,
  • telefon, laptop, samochód służbowy do korzystania również w celach prywatnych,
  • miła atmosfera pracy.

  • Praca Poznań
  • Inżynier Poznań
  • Inżynier oprogramowania Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293