Inżynier Robót Drogowych
  • Miękinia
Miękinia, Miękinia, Lower Silesian Voivodeship, Polska
KOBYLARNIA S.A.
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • KNA – monitoring u projektanta i Inżyniera, raporty tygodniowe, miesięczne, monitoring harmonogramu,
  • prowadzenie dokumentacji budowlanej i przygotowywanie procesu inwestycyjnego,
  • wspólne z Kierownikiem Robót Drogowych planowanie, organizacja i kontrola realizacji robót budowlanych drogowych,
  • przygotowywanie dokumentacji do sprzedaży zrealizowanych robót,
  • terminowa i prawidłowa realizacja zadań,
  • kontrola kosztów prowadzonej budowy,
  • realizacja powierzonego zakresu robót.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów) budowlane o specjalizacji drogowej,
  • doświadczenie zawodowe w realizacji inwestycji drogowych,
  • znajomość pakietu MS Office oraz programu AutoCad,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność i dyspozycyjność,
  • znajomość zasad i przepisów BHP,
  • zdolność analitycznego myślenia oraz łatwość podejmowania decyzji,
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • stabilność i atrakcyjne warunki zatrudnienia na umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz niezbędne narzędzia pracy.

  • Praca Miękinia
  • Inżynier Miękinia
  • Miękinia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521