Inżynier Robót Branżowych
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
Stecol Corporation Sp. z o.o. Oddział w Polsce
18. 9. 2024

Stecol Corporation Oddział w Polsce jest częścią globalnego chińskiego koncernu Stecol, który należy do grupy PowerChina – szóstej największej firmy konstrukcyjno-budowlanej na świecie. Stecol to firma inżynieryjna i wykonawcza, realizująca najbardziej złożone i wymagające projekty infrastrukturalne. Do naszej nowej inwestycji „Projekt i budowa drogi ekspresowej S12 Lublin – Dorohusk na odcinku Piaski – Dorohusk (z wyłączeniem budowy obwodnicy Chełma) odcinek nr 3: obiekt WD-15 (wraz z obiektem) - węzeł „Chełm Zachód” (bez węzła)” poszukujemy:

Miejsce pracy: Lublin/Trawniki, województwo lubelskie

Wymagania

  • Doświadczenie min. rok w pracy na budowie jako inżynier budowy w specjalnościach wodno-kanalizacyjnej, energetycznej, teletechnicznej
  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym (inżynieria środowiska, elektryczne, telekomunikacyjne, drogowe lub pokrewne)
  • Znajomość obsługi MS Office (w tym Excel) oraz CAD
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Sumienność, odpowiedzialność, terminowość
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (jesteśmy firmą międzynarodową)
  • Dodatkowym atutem będą doświadczenie na kontraktach realizowanych dla GDDKia oraz znajomość programów z grupy MS Project

Opis stanowiska

  • Analizowanie, sprawdzanie dokumentacji projektowych na etapie uzyskiwania decyzji pozwolenia na budowę oraz ZRID
  • Prowadzenie dokumentacji robót budowlanych na etapie trwania budowy i po jej zakończeniu, w tym dokumentacji powykonawczej
  • Nadzór, koordynacja prac podwykonawców w danej specjalności, np. energetycznej, teletechnicznej, wodno-kanalizacyjnej
  • Współpraca z nadzorem budowy, kierownictwem kontraktu oraz dostawcami i podwykonawcami
  • Weryfikacja wniosków sprzedażowych pod kątem poprawności oraz kompletności- współpraca z działem technicznym i z podwykonawcami
  • Udział w tworzeniu comiesięcznych założeń kosztów podwykonawców
  • Kontrola materiałów dostarczonych na plac budowy

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Przyjazną i nastawioną na współpracę atmosferę
  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę
  • Dodatek stażowy już po roku pracy

  • Praca Lublin
  • Inżynier Lublin
  • Inżynier oprogramowania Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584