Inżynier Projektu z językiem niemieckim
  • Siedlce
Siedlce, Siedlce, mazowieckie, Polska
MKL BAU sp. z o.o.
11. 4. 2024

Dołącz do zespołu specjalistów, będących częścią MKL BAU. Stań się częścią firmy, która realizuje inwestycje na terenie całej Europy.

Obowiązki

  • Udział w pozyskiwaniu i opracowywaniu ofert dot. obiektów przemysłowych na rynki niemieckojęzyczne
  • Udział w przygotowaniu i zarządzaniu realizacją kontraktów na rynkach niemieckojęzycznych (obiekty przemysłowe)
  • Możliwość wyjazdów na budowy zagraniczne

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Zaangażowanie, samodzielność i dynamizm w działaniu

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Udział w realizacji ciekawych projektów
  • Możliwość rozwoju

  • Siedziba firmy: MKL BAU Sp z o.o. ul. Starzyńskiego 5, 08-110 Siedlce
  • Miejsce pracy: Siedlce

  • Praca Siedlce
  • Inżynier Siedlce
  • Inżynier oprogramowania Siedlce
  • Siedlce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448