Inżynier Projektu w dziale inwestycji
  • Brzeg Dolny
Brzeg Dolny, Brzeg Dolny, dolnośląskie, Polska
Grupa Kapitałowa PCC
19. 7. 2024

inzynier-projektu-w-dziale-inwestycji-5

Obowiązki

  • koordynacja kompletacji dokumentacji technicznej
  • tworzenie dokumentacji procesowej projektu w SAP

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki:budownictwo, architektura, mechanika i budowa maszyn, elektryka)
  • min. 1 rok doświadczenia w pracy związanej z zarządzaniem projektami budowlanymi lub instalacji technologicznych/ technicznych
  • dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B1)
  • dobra znajomość Pakietu MS Office
  • umiejętność pracy wielozadaniowej
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • bieżąca kontrola wyznaczonego projektu inwestycyjnego w przemyśle chemicznym, w tym koordynacja międzybranżowa , przygotowywanie dokumentów do przetargów, ocena ofert, przygotowywanie umów do realizacji prac związanych z procesem inwestycyjnym
  • współpraca z projektantami, podwykonawcami i Inwestorem w zakresie realizacji projektów
  • sprawowanie nadzoru nad jakością, produktywnością i terminowością realizowanych robót
  • tworzenie i analizowanie harmonogramu prac
  • współpraca przy prowadzeniu rozruchów instalacji
  • monitoring kosztów realizacji inwestycji
  • kompletowanie dokumentacji powykonawczej wraz z rozliczeniem inwestycji

Źródło: Pcc/Praca

  • Praca Brzeg Dolny
  • Inżynier Brzeg Dolny
  • Brzeg Dolny - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941