Inżynier Projektu
  • Mielec
Mielec, Mielec, podkarpackie, Polska
ER Group
9. 10. 2024

Dla naszego klienta, z branży inżynieryjno- produkcyjnej, poszukujemy odpowiedniego kandydata na stanowisko Inżyniera Projektu.

(*Kandydacie, Twoja aplikacja zostanie przedstawiona naszemu klientowi tylko i wyłącznie za Twoją zgodą. Podczas rozmowy z naszym rekruterem uzyskasz wszystkie informacje o firmie i stanowisku, które pozwolą Ci podjąć decyzję. Jako agencja wyłącznie pośredniczymy w rekrutacji, finalnym pracodawcą jest klient).

Zakres obowiązków:

  • Kontrolowanie przebiegu działań projektowych i nadzór ich realizacją
  • Nadzór i udział w tworzeniu dokumentacji projektowej
  • Opracowanie harmonogramu prac, rozdzielanie obowiązków w zespole projektowym oraz przydzielanie zadań
  • Planowanie budżetu i nadzór nad tworzeniem kosztorysów
  • Koordynacja pracy zespołu projektowego, ocena wyników oraz wprowadzanie ewentualnych poprawek
  • Współpraca przy przygotowywaniu ofert dla potencjalnych klientów

Wymagania pracodawcy:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Minimum dwuletnie doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność obsługi oprogramowania CAD
  • Zdolności analityczne
  • Komunikatywność oraz umiejętności zarządcze

Pracodawca oferuje:

  • Udział w przyszłościowych i rozwojowych projektach
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Służbowy narzędzia do pracy
  • Pełne wdrożenie w przyszły zakres obowiązków
  • Bezpłatne miejsce parkingowe dla pracowników.

  • Praca Mielec
  • Inżynier Mielec
  • Mielec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087