Inżynier projektu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Polimex - Mostostal S.A.
1. 9. 2024

23_4329086

Obowiązki

  • wsparcie kierownika projektu w bieżących zadaniach,
  • opracowanie oraz archiwizacja dokumentów związanych z prowadzoną inwestycją,
  • prowadzenie ewidencji dokumentacji,
  • wsparcie procesów przetargowych, urzędowych i administracyjnych,
  • wsparcie techniczne działu pozyskiwania i realizacji inwestycji oraz działu projektowego.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy,
  • wiedza w zakresie prowadzenia procesów inwestycyjnych oraz prawa budowlanego,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • kreatywność, komunikatywność oraz chęć do samorozwoju,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację z zagranicznymi partnerami biznesowymi.

Oferujemy

  • stabilną pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,
  • dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,
  • pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, program rekomendacji pracowników).

Źródło: Super-Pharm/Praca

  • Praca Warszawa
  • Inżynier Warszawa
  • Inżynier oprogramowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567