Inżynier projektu ds. inwestycji budowlanych
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
Alfa Terminal Szczecin Sp. z o.o.
1. 10. 2024

Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125-letnią historią sukcesu, posiadającym ponad 50 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i eksportowego, poprzez oferowanie najnowszych osiągnięć w portfolio produktowym. Dlatego poszukujemy kompetentnych menedżerów i specjalistów, których cechuje pasja i ambicja w dążeniu do osiągania założonych celów.

Obecnie poszukujemy zaangażowanych profesjonalistów z pasją na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu inżynieryjnym, technicznym;
  • Prawo jazdy kat. B.;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego;
  • Obsługa programu AutoCad – pod kątem dokumentacji budowlanej;
  • Znajomość pakietu MS Office (excel – warunek konieczny);
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Sumienność i dokładność w działaniu.

Zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie inwestycji/ robót budowlano – montażowych wraz z instalacjami ppoż.;
  • Przygotowanie zakresu do ofertowania, wyceny i przygotowanie przetargu do zamówień;
  • Koordynacja i organizacja prac na budowie;
  • Współpraca z wewnętrznym działem zarządzania ryzyka dotyczącego bezpieczeństwa przeciwpożarowego;
  • Wykonywanie przedmiarów i obmiarów poszczególnych zakresów prac;
  • Koordynacja oraz uczestnictwo w odbiorach;
  • Kompletowanie dokumentacji dotyczących projektów inwestycyjnych;
  • Sporządzanie raportów i zestawień na potrzeby spółki;
  • Codzienne prowadzenie i bieżąca obsługa biura budowy.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość podniesienia swoich uprawnień poprzez udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;
  • System nagród miesięcznych;
  • Szansę na dalszy rozwój zawodowy zgodnie z osobistymi predyspozycjami i zainteresowaniami w strukturach firmy w Polsce i na świecie.

  • Praca Szczecin
  • Operator maszyn budowlanych Szczecin
  • Inżynier Szczecin
  • Inżynier oprogramowania Szczecin
  • Specjalista ds. transportu Szczecin
  • Specjalista ds. HR Szczecin
  • Specjalista ds. turystyki Szczecin
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Szczecin
  • Specjalista ds. finansów Szczecin
  • Pracownik ds. administracji Szczecin
  • Specjalista ds. reklamy Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667