Inżynier projektu
  • Olsztyn
inżynier projektu
Olsztyn, Olsztyn, warmińsko-mazurskie, Polska
Investa Sp. z o.o.
22. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

Szukamy osób, które nie boją się nowych wyzwań, mają ponadprzeciętną energię

i przede wszystkim mają predyspozycje do pracy z różnymi zespołami i klientami.

Nasze wymagania

Wyznajemy żelazne i uczciwe zasady, dlatego otwarcie mówimy czego od Ciebie oczekujemy:

➡ wykształcenia wyższego technicznego

➡ doświadczenia minimum 3 lata w szeroko rozumianej branży związanej z metalem

➡ doświadczenia w prowadzeniu projektów/ zleceń (odpowiedzialność za realizację zakładanego budżetu, terminu, jakości i ustaleń z klientem biznesowym, koordynowanie procesów z zespołami wewnątrz organizacji jak i kooperantami)

➡ umiejętności interpersonalnych do łączenia ludzi i zespołów

➡ biegłej znajomości programów CAD do modelowania 3D: Solid Works, Inventor, Solid Edge.

To oferujemy

➡ dobrą pensję i wiele bonusów

➡ wypłatę dostajesz na czas - zawsze!

➡ nagrodę roczną

➡ korzystasz z nowoczesnych narzędzi, sprzętu i pracujesz w nowoczesnym biurze

➡ otrzymujesz umowę o pracę w stabilnej firmie - od ponad 30 lat na rynku

➡ zapewniamy Ci programy szkoleniowe zarówno od strony narzędziowej jak i rozwoju personalnego

➡ możesz liczyć na mnóstwo benefitów: tj.

oopiekę medyczną Luxmed

okarty sportowe Multisport

odofinansowanie do wczasów i świąt

ododatkowe ubezpieczenie na życie Warta

oco miesiąc 200 pkt. na zakupy na platformie MyBenefit

odofinansowanie do hobby, pasji i zainteresowań

Dołącz do zgranego zespołu pracowników tworzących świetną, przyjacielską atmosferę w firmie.

  • Praca Olsztyn
  • Inżynier Olsztyn
  • Inżynier oprogramowania Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210