Inżynier projektu branży budowlanej
  • Bielsk Podlaski
Bielsk Podlaski, Bielsk Podlaski, podlaskie, Polska
NAFIBUD S.A.
9. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres zadań:

  • Współtworzenie projektu z Głównym Projektantem
  • Tworzenie rysunków budowlanych, sanitarnych i elektrycznych
  • Dbanie o terminowość i standardy jakości projektów
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej
  • Nadzory i inwentaryzacje na budowach
  • Praca z zespołem sprzedażowym firmy
  • Pomoc Kierownikowi Budowy w zarządzaniu pracami na placu budowy

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość AutoCad, Ventpack, MS Office
  • Doświadczenie w samodzielnych projektach mile widziane
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność analitycznego myślenia, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy
  • Uprawnienia do projektowania instalacji sanitarnych lub elektrycznych

Nasza oferta:

  • Umowa o pracę lub B2B
  • Regularne godziny pracy
  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczeń
  • Narzędzia pracy
  • Opieka medyczna
  • Dofinansowanie karty MultiSport

  • Praca Bielsk Podlaski
  • Inżynier Bielsk Podlaski
  • Bielsk Podlaski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838