Inżynier projektu / Asystent Kierownika Projektu
  • Mysłakowice
Mysłakowice, Mysłakowice, dolnośląskie, Polska
REGESS
31. 5. 2024

Miejsce pracy - MysłakowiceOsoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres mailowy lub kontakt tel.: 513 491 308

Obowiązki

  • - tworzenia przedmiarów robót wraz z wyceną prac (rzeczywiste kwoty w oparciu o ceny materiałów i wyceny podwykonawców)
  • - Sporządzanie zapytań ofertowych o ceny, zbieranie i zestawienie ofert
  • - Zamawianie materiałów oraz koordynacja dostaw
  • - tworzenie zestawienia stolarki okiennej i drzwiowej,
  • - tworzenie zapotrzebowania materiałowego dla projektu,

Wymagania

  • - Wykształcenie techniczne budowlane (technikum, inżynier)
  • - znajomość materiałów budowlanych
  • - doświadczenie na budowie
  • - umiejętność czytania dokumentacji budowlanej
  • - Praktyczna znajomość programów MS Office, AutoCAD lub pokrewnych;
  • - Prawo jazdy kat. B;
  • - Znajomość branży budowlanej,
  • - Umiejętność tworzenia przedmiarów robót wraz z wyceną prac (rzeczywiste kwoty w oparciu o ceny materiałów i wyceny podwykonawców)
  • - Doświadczenie w biurze projektowym lub przy sporządzaniu dokumentacji projektowej

Oferujemy

  • • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • • Ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • • Korzystne warunki zatrudnienia
  • • Realną możliwość rozwoju zawodowego
  • • Pracę w zgranym zespole, w międzynarodowym środowisku.

  • Mile widziane:
  • - Znajomość j. angielskiego na poziomie min. średniozaawansowanym;
  • - Znajomość lokalnego rynku podwykonawców i dostawców
  • - Znajomość przepisów i norm w zakresie budownictwa

  • Praca Mysłakowice
  • Inżynier Mysłakowice
  • Kierownik Mysłakowice
  • Asystent Mysłakowice
  • Mysłakowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851