Inżynier projektu
  • Ostaszewo (pow. toruński, gm. Łysomice)
kujawsko-pomorskie, Ostaszewo (pow. toruński, gm. Łysomice), kujawsko-pomorskie, Polska
Flame Employment Polska Sp. z o.o.
29. 8. 2024

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas. Pomogliśmy już 18 000 kandydatów znaleźć zatrudnienie.

Aktualnie dla naszego klienta, producenta pojazdów specjalistycznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko
Zadania:

  • Planowanie, organizacja i nadzór nad realizacją projektów.
  • Koordynowanie pracy zespołu projektowego.
  • Zarządzając budżetem projektu i jego rozliczaniem.
  • Raportowanie postępów w projektach.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne na kierunkach mechanika i budowa maszyn, elektryka i elektronika, automatyka, elektrotechnika lub pokrewne
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość programów wspomagających projektowanie 2D i 3D (AutoCAD, Solid Works)
  • Umiejętność pracy w zespole oraz wysokie kompetencje komunikacyjne

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności + premię roczną i bonus świąteczny
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia krajowe i zagraniczne

  • Praca kujawsko-pomorskie
  • Inżynier kujawsko-pomorskie
  • kujawsko-pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584