INŻYNIER PROJEKTU
  • Myślenice
Myślenice, Myślenice, małopolskie, Polska
Polplast Polska
3. 10. 2024

Firma Polplast Polska Sp z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do swojego zakładu w Myślenicach kandydatów na stanowisko:INŻYNIER PROJEKTU

Obowiązki

  • prowadzenie ciekawych projektów
  • przygotowywanie i udział w próbach produkcyjnych
  • rozwiązywanie problemów związanych z nowymi projektami
  • projektowanie i wprowadzanie projektów dotyczących ciągłych ulepszeń, w celu jak najlepszego zaspokojenia potrzeb klienta
  • ulepszanie procesów kontroli i zapewnienia jakości
  • sporządzanie analizy wykonalności produktu

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min 2 lata doświadczenia w środowisku produkcyjnym
  • wiedza z zakresu zarządzania projektami
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • doświadczenie w pracy narzędziami takimi jak APQP , SPC, itp.
  • znajomość wymagań klienta motoryzacyjnego będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność,
  • komunikatywność
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność skutecznego porozumiewania się w języku angielskim, francuski będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju w naszych strukturach
  • udział w szkoleniach, w tym także, językowych
  • pracę w międzynarodowym środowisku umożliwiającą codzienne wykorzystywanie języków obcych

  • Praca Myślenice
  • Inżynier Myślenice
  • Myślenice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521