Inżynier projektu
  • Tychy
Tychy, Tychy, Śląskie, Polska
inżyniera projektowa
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kompleksowy nadzór nad realizowanymi projektami,
  • Projektowanie instalacji oraz urządzeń dla przemysłu spożywczego,
  • Opracowanie dokumentów projektowych (schematu technologicznego, listy podzespołów harmonogramu prac itp.),
  • Nadzór nad harmonogramem i budżetem projektu,
  • Współpraca z pozostałymi uczestnikami projektu,
  • Nadzór nad montażem i uruchomieniem u klienta,
  • Stały kontakt z klientem w czasie trwania projektu oraz wsparcie techniczne po jego zakończeniu.
  • Udział w kosztorysowaniu oraz opracowywaniu technologicznym nowych ofert.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: budowa maszyn, inżynieria chemiczno-procesowa, przetwórstwo żywności, inżynieria produkcji, energetyka, biotechnologia przemysłowa.
  • 3-5 lat doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku.
  • Znajomość środowiska MS Office oraz podstawowa znajomość programu AutoCAD (umiejętność odczytywania rysunków).
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - do kontaktu z klientami, dokumentacji projektowej.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Kreatywność, samodzielność oraz odpowiedzialność.
  • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i zdolności analitycznych.

Mile widziane:

  • Wiedza techniczna z dziedziny maszynoznawstwa oraz procesów technologicznych przemysłu napojowego, browarniczego, mleczarskiego, chemicznego,
  • Doświadczenie w pracy z systemem ERP,
  • Znajomość wybranej metodyki prowadzenia projektu, PRINCE2, PMP itp,
  • Znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie: stawka zasadnicza plus miesięczna premia,
  • Nagroda jubileuszowa co 5 lat stażu pracy,
  • Pełny etat z elastycznym czasem pracy – rozpoczęcie pracy w godzinach 06:00-09:00,
  • Praca hybrydowa – Home Office 2 dni w tygodniu – po okresie próbnym,
  • W ramach wyjazdów służbowych zapewnienie floty samochodowej, zakwaterowania oraz diet zgodnie z Rozporządzeniem,
  • Szkolenia i stałe wsparcie w okresie wdrażania pracownika,
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności i rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Możliwość zarządzania projektami technicznymi realizowanymi na całym świece,
  • Swobodę w zakresie stosowanej metodyki projektu,
  • Możliwość zdobycia wiedzy i bezcennego doświadczenia od starszych kolegów z zespołu,
  • Praca w zwartym zespole 11 inżynierów.

  • Praca Tychy
  • Inżynier Tychy
  • Inżynier oprogramowania Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836