Inżynier-projektant systemów elektrycznych
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, śląskie, Polska
HR SIGMA
26. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie koncepcji zasilania dla projektów OZE .
  • Analiza projektów deweloperskich pod kątem elektrycznym i elektroenergetycznym.
  • Dobór lokalizacji GPO, RS oraz potencjalnego punktu przyłączeniowego do sieci.
  • Przygotowanie wniosku o przyłączenie do sieci.
  • Wykonanie projektów branży elektrycznej i elektroenergetycznej dla projektów OZE.
  • Wsparcie w realizacji projektów OZE w tym procesu energetyzacji.
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej inwestycji oraz dokumentacji powykonawczej.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe
  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w samodzielnym projektowaniu sieci elektrycznych
  • Uprawnienia budowlane w specjalności: instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji
  • i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych do projektowania
  • Doświadczenie w projektowaniu GPO i RS oraz instalacji elektrycznych dla projektów OZE mile widziane
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • Wysoka umiejętność organizacji pracy,
  • Otwartość na nowe wyzwania i doświadczenia,
  • Komunikatywność,

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
  • Pracę w rozwojowej branży fotowoltaicznej
  • Możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia w pilotażowym projekcie wdrożenia produktów fotowoltaicznych;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • Atmosferę koleżeństwa i wzajemnej motywacji.

Brzmi dobrze? Aplikuj już dziś na adres lucja.rzeszutek@hrsigma.pl bądź przez formularz w portalu.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Projektant Bielsko-Biała
  • Projektant gier komputerowych Bielsko-Biała
  • Inżynier Bielsko-Biała
  • Inżynier oprogramowania Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941