Inżynier projektant konstrukcji stalowych
  • Raszyn
Raszyn, Raszyn, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
6. 9. 2024

projektowanie w AutoCAD masz w małym palcu? Posiadasz doświadczenie w projektowaniu konstrukcji stalowych i żelbetowych oraz posiadasz wykształcenie wyższe z kierunków związanych z budownictwem?

świetnie się składa! obecnie do jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera/Projektanta konstrukcji stalowych.

Oczekujemy

  • praktycznej znajomości programu AutoCAD oraz projektowania 3D,
  • doświadczenia pracy z konstrukcjami stalowymi i żelbetonowymi, a również znajomości norm branżowych,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • umiejętności organizacji czasu pracy własnej oraz samodzielności,
  • umiejętności pracy zespołowej,
  • mile widziana znajomość programu TEKLA

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na pełny etat,
  • umowa o pracę bezpośrednio w firmie (możliwość negocjacji długości pierwszej umowy),
  • wynagrodzenie indywidualnie dostosowane do Twojego doświadczenia i umiejętności,
  • praca stacjonarna w godzinach 8-16 lub 9-17,
  • możliwość rozwoju zawodowego w środowisku międzynarodowym oraz udziału w szkoleniach,
  • benefity: opieka medyczna, dopłata do dojazdów, ubezpieczenie na życie, możliwość skorzystania z PPK.

Zadania

  • tworzenie modeli 3D hal stalowych w oprogramowaniu AutoCAD i/lub Tekla,
  • wykonywanie obliczeń projektowych oraz rysunków architektoniczno-konstrukcyjnych do zamówień
  • techniczne wsparcie działu sprzedaży w zakresie kalkulacji ram,
  • ścisła współpraca z zespołem działu technicznego z centrali firmy w Belgii.

  • Praca Raszyn
  • Inżynier Raszyn
  • Raszyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544