Inzynier Produktu - mechanik
  • Stargard
Stargard, Stargard, Województwo zachodniopomorskie, Polska
Kalmar Poland Sp. Z O.O.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Inżyniera Produktu - mechanika, który dołączy do naszego działu R&D. Główne obowiązki na tym stanowisku to rozwijanie dedykowanych produktów w obszarze Mobilnego Sprzętu. Jeśli chcesz być częścią zespołu, który nieustannie poszukuje nowych rozwiązań i doskonali procesy, ta oferta jest dla Ciebie!

Codzienne obowiązki:

  • Pierwszy punkt kontaktowy dla działu R&D w sprawach technicznych związanych z produktem dla MAU.
  • Wsparcie techniczne dla produkcji, działu zakupów, dostawców oraz działu jakości.
  • Projektowanie i modyfikacja części i komponentów w całym cyklu życia produktu (Product Care).
  • Rozwiązywanie problemów technicznych związanych z funkcjonowaniem maszyn.
  • Weryfikacja i testowanie opcji i funkcjonalności produktów.
  • Zarządzanie dokumentacją techniczną oraz wprowadzanie niezbędnych zmian.
  • Budowanie i zarządzanie bazą wiedzy dla określonych kompetencji.

Opis firmy

Kalmar jest liderem w zakresie produkcji maszyn do przeładunku kontenerów, automatyki portowej i serwisu. Zaopatrujemy w nasze maszyny: operatorów portowych i terminalowych, centra dystrybucji oraz przemysł ciężki. Nasza firma charakteryzuje się skandynawską kulturą organizacyjną, co przekłada się na przyjazne i innowacyjne środowisko pracy. Obecnie zatrudniamy ponad 5200 pracowników.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika lub pokrewne).
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej lub projektowej.
  • Znajomość oprogramowania CAD.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (preferowany poziom zaawansowany, równoważny CAE).
  • Znajomość systemów hydraulicznych oraz umiejętność czytania rysunków technicznych.
  • Umiejętność pracy zespołowej, zdolności organizacyjne, komunikacyjne oraz kreatywność.

Dodatkowe atuty

  • 3 lata doświadczenia jako inżynier produktu lub projektant maszyn.
  • Znajomość narzędzi do projektowania 3D (preferowane Catia).
  • Rozległa wiedza z zakresu spawalnictwa, nauki o materiałach, mechaniki, hydrauliki oraz systemów elektrycznych.
  • Znajomość systemów sterowania i automatyki.

Oferujemy

  • Pracę w innowacyjnym zespole R&D.
  • Możliwości rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności w pracy ze skomplikowanymi maszynami.
  • Przyjazne środowisko pracy w skandynawskiej kulturze organizacyjnej z realnym wpływem na swoje zadania.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie, opieka medyczna w Medicover, Multisport, dofinansowanie do posiłków, dofinansowanie do dojazdów, dodatkowy dzień urlopu w urodziny

Proces rekrutacji

  • Aplikacja
  • Screening
  • Rozmowa telefoniczna (lub online)
  • Rozmowa kwalifikacyjna (online)
  • Rozmowa techniczna (w fabryce)

Jeśli jesteś zainteresowany, zapraszamy do złożenia aplikacji za pomocą naszego formularza aplikacyjnego. Dołącz do nas i rozwijaj swoje umiejętności w firmie, która stawia na jakość i innowacje!

  • Praca Stargard
  • Mechanik Stargard
  • Stargard - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567