Inżynier produkcji / Technolog
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Województwo pomorskie, Polska
Elgrunt Sp. z o.o.
2. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Opis stanowiska

  • Opracowywanie wycen oraz kosztorysów dla klienta z zakresu obróbki skrawaniem i produkcji ślusarskiej,
  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji technicznej i technologicznej oraz optymalizacja procesów produkcyjnych,
  • Zapewnienie właściwego przepływu informacji w ramach zespołu,
  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji z klientami.

Wymagania

Wykształcenie:

  • Wykształcenie średnie mechaniczne lub wyższe techniczne,
  • Preferowane kierunki wykształcenia: mechaniczne, mechanika i budowa maszyn, inżynieria materiałowa, inżynieria produkcji.

Oczekiwane kwalifikacje i predyspozycje:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej,
  • Umiejętności obsługi komputera, znajomość środowiska MS Office, programów wspomagających projektowanie typu CAD,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętności pracy w zespole.

Mile widziane:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Zmysł techniczny.

Oferujemy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Wsparcie techniczne,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwości rozwoju zawodowego w tym zdobycie uprawnień zawodowych,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

  • Praca Gdynia
  • Technolog Gdynia
  • Technolog żywności Gdynia
  • Inżynier Gdynia
  • Pracownik produkcji Gdynia
  • Inżynier oprogramowania Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544