Inżynier Produkcji i Procesu
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, śląskie, Polska
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
9. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej, która wspiera rozwój nowoczesnych procesów produkcyjnych.
  • Nadzór nad technologią produkcji, w tym procesami wtrysku – Twoje doświadczenie pomoże nam osiągać jeszcze lepsze wyniki!
  • Optymalizacja i usprawnianie procesów produkcyjnych, aby nasze maszyny działały z maksymalną wydajnością i niezawodnością.
  • Analiza wskaźników produkcji i tworzenie raportów – Twoja praca wpłynie na redukcję strat i efektywność procesów.
  • Projektowanie i aktualizacja layoutów produkcyjnych (AutoCAD lub NX – mile widziane!).
  • Udział w projektowaniu nowych procesów technologicznych, które uwzględniają wymagania klienta, wydajność i ergonomię, zgodnie z zasadami Lean Management.

Wymagania pracodawcy

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (szczególnie mile widziana branża Automotive).
  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, budowa maszyn, mechatronika, automatyka).
  • Umiejętność podejmowania szybkich decyzji, analityczne myślenie oraz kreatywność.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Znajomość rysunku technicznego i obsługa Excela oraz PowerPointa.

Pracodawca oferuje

  • Umowa o pracę.
  • Pakiet benefitów (np. paczki świąteczne, dofinansowanie wakacji dla dzieci, pikniki rodzinne, premia wakacyjna, bożonarodzeniowa).

  • Praca Częstochowa
  • Inżynier Częstochowa
  • Inżynier oprogramowania Częstochowa
  • Pracownik produkcji Częstochowa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Częstochowa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Częstochowa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Częstochowa
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Częstochowa
  • Specjalista ds. kadr i płac Częstochowa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 354
    17 588