Inżynier Produkcji
  • Lubliniec
Lubliniec, Lubliniec, śląskie, Polska
Smart-HR
23. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Planowanie i rozwój nowych linii produkcyjnych,
  • Nadzór techniczny nad kolejnymi fazami produkcji,
  • Tworzenie planów procesu produkcji,
  • Opracowywanie metod pozwalających na sprawną produkcję,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej i jej aktualizacja,
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych,
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy.

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku lub ukończonych studiów z obszaru inżynierii produkcyjnej,
  • Wiedzy dotyczącej procesów produkcyjnych oraz niezbędnych metodyk (m.in. Lean Management),
  • Chęci rozwoju i poszerzania swojej wiedzy,
  • Dobrej energii i pozytywnego podejścia do życia i pracy.

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej renomie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz liczne benefity pozapłacowe,
  • Nowoczesne biuro oraz zautomatyzowaną linię produkcyjną,
  • Przyjazne środowisko pracy, miłą atmosferę w zgranym, ceniącym poczucie humoru zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji.

Wymagania

Dla naszego klienta – dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej, działającej w obszarze produkcji tektury falistej, poszukujemy osoby na stanowisko:

  • Praca Lubliniec
  • Inżynier Lubliniec
  • Pracownik produkcji Lubliniec
  • Lubliniec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941