Inżynier Produkcji
  • Jawczyce
mazowieckie, Jawczyce, mazowieckie, Polska
Smart Trading Company Sp. z o.o.
25. 4. 2024

Smart Trading Company Sp. z o.o. To jeden z najbardziej innowacyjnych producentów komponentów mechanicznych na rynek kolejowy i wojskowy. Od 15 lat dostarczamy rozwiązania technologiczne wspierające układy energetyczne, systemy zasilające oraz komunikacyjne. Funkcjonujemy po to, by tworzyć nowy sposób myślenia o produkcji komponentów, a nasze usługi były pożądane na całym świecie i gwarantowały wysoką jakość wytwarzania. W swojej ofercie posiadamy rozwiązania dla rynku systemów odprowadzania ciepła oraz usługi dla energetyki i przemysłu.

Obowiązki

  • Kontrola zamówień przydzielonych klientów i określenie możliwości produkcyjnych.
  • Uczestniczenie w planowaniu produkcji(sporządzanie instrukcji, ustalanie procesu).
  • Bieżący nadzór i kontrola nad przydzielonymi projektami zgodnie z wewnętrznymi procedurami.
  • Przygotowywanie dokumentacji otrzymanej od klienta.

Wymagania

  • Posiadanie dyplomu Inżyniera produkcji.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – min. rok.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Szczegółowa wiedza z zakresu inżynierii materiałowej.
  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Komunikatywność, samodzielność i zaangażowanie.
  • Asertywność.
  • Mile widziane - Posiadanie certyfikatu potwierdzającego kompetencje w badaniach nieniszczejących VT2.

Oferujemy

  • Umowę o pracę/współpracę w oparciu o umowę B2B.
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin.
  • Dodatkowe benefity - prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych realnie wspierający pracowników (m.in. dofinansowanie urlopu wypoczynkowego, dofinansowanie wyjść kulturalno-sportowych).
  • Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • telefon: 697 850 800

  • Praca mazowieckie
  • Inżynier Wysokie Mazowieckie
  • Inżynier mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228