Inżynier produkcji
  • Łódź
inżynier produkcji
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
11. 10. 2024

Poszukujemy ambitnego/ej i zmotywowanego/ej Inżyniera Produkcji, który/a dołączy do naszego zespołu i będzie odpowiedzialny/a za optymalizację procesów produkcyjnych. Jeśli masz pasję do innowacyjności, lubisz rozwiązywać problemy i chcesz rozwijać swoje umiejętności w dynamicznym środowisku, to ta praca jest dla Ciebie!

Lokalizacja: Lutomiersk

Oczekujemy

  • doświadczenia w pracy z urządzeniami sterowanymi numerycznie i robotami
  • zainteresowanie technologią
  • mile widziana znajomość jęz. angielskiego
  • mile widziane uprawnienie SEP i spawalnicze MIG/MAG

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio w firmie
  • pracę na 1 zmianę
  • miłą atmosferę pracy
  • bezpośredni wpływ na rozwój firmy
  • opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, kartę sportową

Zadania

  • analiza i usprawnianie istniejących procesów produkcyjnych
  • wdrażanie nowych technologii i rozwiązań z uwzględnieniem wykorzystania istniejących zasobów
  • udział w tworzeniu specyfikacji technicznych nowych produktów
  • współpraca z serwisami odsługującymi park maszynowy

  • Praca Łódź
  • Inżynier Łódź
  • Pracownik produkcji Łódź
  • Inżynier oprogramowania Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251