Inżynier Procesu / Technolog
  • Łódź, ul. Lodowa 80/84
łódzkie, Łódź, ul. Lodowa 80/84, łódzkie, Polska
Hutchinson Poland Sp. z o.o.
4. 10. 2024

Firma Hutchinson, oddział w Łodzi przy ul. Lodowej 80/84, gdzie produkowane są elementy uszczelniające z kauczuku dla przemysłu motoryzacyjnego i lotniczego poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Zakres zadań:

  • Uczestnictwo w uruchamianiu i wprowadzaniu na rynek nowych produktów (elementy antywibracyjne)
  • Opracowywanie i aktualizowanie specyfikacji części
  • Aktualizowanie dokumentacji procesowej
  • Optymalizacja procesu produkcyjnego
  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników dotyczących nowych technologii

Kwalifikacje:

  • Preferowane wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w pracy zespołowej nad projektami
  • Umiejętność analizy i rozwiązywania problemów
  • Znajomość rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem
  • Samodzielność i organizacja pracy
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Co oferujemy:

  • Przyjazne środowisko pracy i duża niezależność
  • Możliwości rozwoju i szkoleń
  • Pakiet benefitów

  • Praca łódzkie
  • Inżynier łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563