Inżynier Procesu - rekrutacja online
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
HRK S.A.
6. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Inżynier ProcesuMiejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Odpowiedzialność za wprowadzenie nowego produktu (NPI).
  • Opracowywanie i ulepszanie procesów produkcyjnych poprzez badanie produktów i metod produkcji.
  • Zapewnienie najwyższych standardów jakościowych osiąganych przez CM w odniesieniu do produkcji PCBA, montażu produktu, testowania i pakowania.
  • Pisanie, aktualizowanie i sprawdzanie dokumentacji w celu zapewnienia zgodności ze wszystkimi wytycznymi firmy, procesami i wymogami regulacyjnymi.
  • Opracowywanie procesów produkcyjnych poprzez badanie wymagań produktu i certyfikatów, takich jak ISO, MID moduł D, METAS.
  • Badanie, projektowanie, modyfikowanie, testowanie i dokumentowanie metod produkcji i urządzeń.
  • Współpraca z dostawcami sprzętu, zespołami ds. rozwoju produktów, zespołami ds. rozwoju testów produkcyjnych i producentem kontraktowym.
  • Zapewnienie jakości produktu i procesu poprzez testowanie gotowych produktów i możliwości procesu.
  • Zarządzanie inspekcjami źródłowymi i przychodzącymi.
  • Dostarczanie informacji dotyczących podejmowania decyzji produkcyjnych poprzez obliczanie pracy produkcyjnej, czasów cykli i kosztów materiałów.
  • Przeglądanie harmonogramów produkcji. Oszacowanie przyszłych wymagań. Przewidywanie problemów i proponowanie proaktywnych rozwiązań i działań naprawczych.
  • Przygotowywanie raportów dotyczących produktów i procesów poprzez zbieranie, analizowanie i podsumowywanie informacji z systemów produkcyjnych.
  • Tworzenie dokumentacji inżynierii produkcji i wymagań dotyczących: NPI, montażu PCBA, identyfikowalności, obsługi/pakowania produktu.

Wymagania:

  • Ponad 3 lata doświadczenia na sanowisku Inżyniera Produkcji.
  • Zapewnienie jakości i zarządzanie w procesie NPI.
  • Analiza i przetwarzanie danych.
  • Znajomość norm takich jak: ISO, IPC.
  • Umiejętności komputerowe.
  • Swobodna komunkacja w języku angielskim.
  • Prawo jazdy
Preferowane:
  • Dostępność do podróży zagranicznych.
  • Umiejętności w zakresie tworzenia oprogramowania.
  • IPC 610D - certyfikat.
  • 6 sigma - green/black belt.
  • Znajomość SQL.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Zdobycie doświadczenia w pracy w międzynarodowym srodowisku.
  • Udział w ciekawych projektach.
  • Indywidualny plan rozwoju.
  • Pakiet zdrowotny.

  • Praca Gdańsk
  • Inżynier gdański
  • Inżynier Gdańsk
  • Inżynier Pruszcz Gdański
  • Inżynier Nowy Dwór Gdański
  • Inżynier Starogard Gdański
  • Inżynier oprogramowania Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536