Inżynier Procesu Produkcyjnego
  • Rusocin (pow. gdański, gm. Pruszcz Gdański)
pomorskie, Rusocin (pow. gdański, gm. Pruszcz Gdański), pomorskie, Polska
BANCO Sp. z o.o.
15. 9. 2024

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:

Zakres zadań:

  • Nadzorowanie procesów produkcyjnych
  • Sprawdzanie składu materiałów
  • Rozliczanie produkcji

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne na poziomie co najmniej średnim, np. technik mechanik, preferowane wyższe - inżynier mechanik
  • Doświadczenie w sektorze techniczno-produkcyjnym
  • Umiejętności w planowaniu i rozliczaniu produkcji
  • Dobra znajomość technik i procesów w przemyśle metalowym

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwości rozwoju zawodowego i kursów
  • Pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, dofinansowanie do MultiSport i inne
  • Narzędzia potrzebne do pracy
  • Angażujące projekty
  • Praca w zespole, który wspiera i inspiruje

  • Praca pomorskie
  • Inżynier Mikołajki Pomorskie
  • Inżynier pomorskie
  • Inżynier kujawsko-pomorskie
  • Inżynier Drawsko Pomorskie
  • Inżynier Kowalewo Pomorskie
  • Inżynier Jabłonowo Pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584