Inżynier Procesu i Technologii Spawania
  • Opole
Opole, Opole, opolskie, Polska
Illustro Szkolenia Doradztwo Grzegorz Rippel
14. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie procesów spawania części aluminiowych w liniach zrobotyzowanych i manualnych
  • Optymalizacja procesów spawania części aluminiowych
  • Udział w projektowaniu linii zrobotyzowanego i manualnego spawania
  • Zapewnienie prawidłowego i rzetelnego opisu procesów technologicznych przy pomocy dokumentacji technologicznej
  • Udział w projektach związanych z uruchomieniem nowego procesu produkcyjnego oraz nadzór nad procesami CQI
  • Wsparcie utrzymania ruchu oraz produkcji w zakresie linii spawalniczych z odpowiednim raportowaniem oraz rozwiązywanie problemów produkcji
  • Udział przy badaniach nieniszczących i niszczących spoin
  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z normą IATF 16949 i ISO 14001,
  • Zapewnienie realizacji zadań wynikających z obowiązujących norm IATF 16949 i ISO 14001

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Praktyczna znajomość norm spawalniczych (m.in. EN ISO 9606, EN ISO 15614).
  • Znajomość rysunku technicznego mechanicznego oraz obsługi programów CAD 3D
  • Wiedza na temat procesów technologicznych
  • Umiejętność skutecznego wykorzystania narzędzi i metod zarządzania jakością w procesie produkcyjnym
  • Dobra organizacja pracy, skrupulatność oraz dbałość o detal
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Konkurencyjne warunki finansowe
  • Możliwość uzyskania finansowej nagrody kwartalnej
  • Pakiet medyczny PZU
  • Ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach
  • Dofinansowanie do codziennych posiłków w miejscu pracy
  • Szeroki zakres szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Dostęp do darmowych porad prawnych
  • Cykliczne imprezy integracyjne

Anna Giletiuk tel.: 537 173 333

  • Praca Opole
  • Technik technologii drewna Opole
  • Inżynier Opole
  • Inżynier Opole Lubelskie
  • Inżynier oprogramowania Opole
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Opole
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Opole
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Opole
  • Specjalista ds. kadr i płac Opole
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Opole
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536